Kuidas pakkida reisikotti?

Pea iga reis algab reisikoti või -kohvri pakkimisega, mis mõnele võib olla lõbuseks tegevuseks mööda minnes, teisele aga korralikuks peavaluks, sisaldades korduvat kohvri kokku-lahti pakkimist. Mida kaugemale, kauemaks ja suurema perekonnaga minek, seda hirmuäratavam olukord paistab. Mida reisile kaasa võtta ja kuidas reisikotti pakkida?

Loe lisaks

Käsipagasi mõõdud lennufirmadel

Reisile minnes tasub alati kontrollida, missugune pagas on ostetud piletiga lubatud ja mille eest tuleb lisatasu maksta. Lennufirmade lahendused on väga erinevad, näiteks on mõnel lennufirmal lubatud pardale võtta käekott + käsipagast, teised nõuavad, et hoolimata suurusest oleks tegu ühe ühikuga. Lisaks on erinevusi ka käsipagasi mõõtmetes. 


Loe lisaks

Veendu, et ostad originaali!

Vargakindel Bobby seljakott on üle maailma populaarsust kogunud, mistõttu jagame nõuandeid, kuidas veenduda ostu sooritamisel, et tegu on originaaltootega. Järele tehtud toote võib saada märkimisväärselt odavama hinnaga, paraku ei pakuta selle hinna eest samaväärset kaitset ega funktsioone. 

Koti materjal ei ole järele tehtud tootel vargakindel ning kott kaotab oma korrektse välimuse kiiresti. Vaata nippe, kuidas olla kindel, et soetad originaali! 


Loe lisaks