"Small thing makes a big difference"

Design Studio e-pood on loodud selleks, et tuua kvaliteetsed ja unikaalsed disaintooted kliendile lähemale. Meie tootevalikust leiad erinevate Skandinaavia, Saksamaa ning Itaalia disainerite tooteid, mida seni veel Eestis müügil pole olnud. Püüame oma kaubavalikut peagi Teie rõõmuks täiendada ning lisada veelgi huvitavamaid brände ja tootegruppe.

 

Silmapaistev sisustuselement on iga ruumi pärliks. Meie moto “small things make big difference” viitabki sellele, et ruumi stiilsemaks muutmisel pole vaja vahetada diivanit või tapeeti, vahel piisab vaid pilkupüüdvast sisustuselemendist.

Saame tuttavaks!

Marianne Lõhmus

Marianne on XD Design, Loooqs´i ning House Doctori brändi müügijuht, kes toimetab tegusalt nii hulgi-, projektimüügi kui ka e-poe küsimustes. Taustaks finantsharidus ning hobikorras läbitud sisekujundaja kursus.

Anni Nõgu

Anni on Maze Interiors´i ning GPO müügijuht. Tema toetab sisekujundusliku pilguga projektimüüki ning soovitab klientidele parimaid lahendusi. Annil on pikaajaline kogemus sanitaartoodete valdkonnas, ta naudib kodu kujundamist ning võimalusel ka oma kätega tegemist.

Kuidas saame Teile abiks olla?

Teie rahulolu tagab meie edu.