Eesti English

Uudised

24/01/2017 14:10  100% Scandinavian design. Made with love and care. No -7
100% Scandinavian design. Made with love and care. No -7

Karge ja põhjamaine Maze 2017 kataloog on jagamiseks valmis, kuid alustame sellest, kui imetlusväärne on nende austus oma peamise inspiratsiooniallika, looduse vastu. Maze Interior alustas juba 2003 aastal loodusest inspireeritud sisustuselementide tootmist, kaotamata kordagi silmist looduse heaolu. Nad kasutavad koduseid tootjaid, toodavad pakendeid taaskasutatavatest materjalidest, ei hangi puitu ohustatud metsadest ning valivad kõige keskkonnasõbralikuma transpordiviisi.

 
  

Me elame maailmas kus meie väga kiire elustiil ning aina kasvav tarbimine kahjustavad nii inimkonda kui loodust. Maze püüab võtta aktiivse rolli selles, kuidas me tulevikus tarbime ja toodame ning kutsub kaasa ka oma kliente sarnaselt mõtlema. Me kõik oleme kursis Fair Tradingu ehk õiglase kaubandusega toitlustusvaldkonnas, miks peaksime vähemaga nõus oleme muudes tootmisvaldkondades? Maze nimetab sellist liikumist Slow Productioniks, mille keskmes on pika elueaga toode ning tootmine, mille keskmes on õiged väärtused ning võimalikult vähene mõju loodusele. Slow Production tootesari Maze 2017 aasta kataloogis koosneb minimalistlikest riiulitest, nagidest ning abilaudadest, mis loovad pikaajalisi asjade paigutamise lahendusi.
 
 

Peamine uuendus saabunud aasta kataloogis ongi toodete jagunemine erinevatesse kategooriatesse. Populaarsemad nende hulgas on endiselt rikkaliku valikuga Bill tooteseeria ning puukujulistest nagidest koosnev Nature seeria. Lisaks neile on välja toodud eraldi Classic, Pieces ning Graphic. Tähelepanu keskmes on endiselt ka eelmisel aastal turule tulnud Pythagorase seeria, mis koosneb erinevatest riiulitest ning kolmnurksetest rohkete kasutusvõimalustega kinnitustest.
 
 

Maze Interiors disainerid:  Louise Hederström, Gustav Rosén, Malin Lundmark, Mattias Stenberg, Asshof & Brogård, Bernardo Senna, Olof Kolte.
 

Maze tooted on hetkel Eestis saadaval Aatrium Sisustuskaubamajas Tallinnas, Decora kaupluses Tartus ja Design Studio e-poes. Vaata kindlasti ka Maze laotühjendusmüüki SIIN

Uue kataloogiga saad tutvuda SIIN! 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st