Eesti English

Uudised

16/01/2017 13:01  Kodutohtrite 2017 kevad-suvised sisustussoovitused
House Doctori uue kataloogi peamised märksõnad on uued ideed ja värske mõtlemine, need leheküljed tähistavad uut saabuvat hooaega ning uusi algusi. Kevad-suvine kataloog viib meid koos ilmade soojenemisega õue päikepaistelistesse kohtadesse ning rohelistesse paikadesse, kohtadesse, mida me sobmuses talveilmas tihti igatseme. Üheskoos korraldatakse pidulikke kogunemisi ning keeratakse mõnusalt kerra hubastes nurkades. Avastades ja luues uusi trende, materjale ning värve püütakse uue hooaja olemust meieni tuua, andes võimaluse välist värskust oma sisekujunduses kasutada. Uus kataloog on tuur multifunktsionaalse mööbli ja aksessuaaride hulgas, mis on abimehed oma koduse interjööri personaalseks muutmisel.
 

Sukeldudes soematesse aastaaegadesse nihkuvad ka värvitoonid. Kuigi me otsime rahustavat pelgupaika oma ärevast argielust on värvid selle tunde äratamiseks kõike muud kui neutraalsed. Rikkalikud ning julged varjundid punastest, rohelistest ja sinistest koos loodusest inspireeritud tunnetusega loovad rahustava ning vaikse atmosfääri koos väikese dramaatilise puudutusega.
 
   

Selle hooaja värvivalikut sobivad toetama segatud neutraalsed värvid – valged, hallid ning looduse peened toonid. Ja kõige eelneva juurde, on tintmustad detailid tõeline must have! Must toob detailid eriliselt välja, rõhutades nende kuju ning luues julge graafilise välimuse.
 
  

Uus hooaeg jätkab ka looduse tuppa toomise trendi. Vastukaaluks pidevas liikumises olemisele soovime me kinni haarata asjadest, millel on lähedane side loodusega. Alates taimede ja lillede kasutamisest kuni taimedest inspireeritud sisustuse kasutamiseni. Pole vahet, kas tegu on värskete maitsetaimedega köögis või õitsvate lilledega elutoas – mõlemad lisavad sisekujundusele värske puudutuse. Looduse roheline toon on sümbol uuenemisest, energiast ning kasvamisest – olles ideaalne värv esindamaks kevad-suvist hooaega. Roheline on selle hooaja teine must have värvitoon!
 
    

2017 aasta äratab meie seinad ellu esemetega, mis räägivad lugusid meist endast ning meie päritolust. Kunstist seinal saab oluline tööriist meie isiksuse väljendamisel ning koduse meeleolu loomisel. Sel hooajal saavad põhirõju kõik, mida tunneme puudutades – pehmed tekstiilid, linased prindid, tikandid ning 1970´s sisustusest inspireeritu teeb jõulise comebacki. Traditsiooniline seinakunst, sealhulgas postrid, asenduvad väljendusrikka fotokunstiga jäädvustades ehtsaid igapäevaseid hetki. Selle trendiga käivad veel kaasa õhulised geomeetrilistest kujunditest inspireeritud dekoratsioonid.
 
 

Tähelepanu saavad sel hooajal ka multifunktsionaalsed esemed ja aksessuaarid. Suur hulk inimesi elab väikestel pindadel luues mööbliesemetele vajaduse täita üheaegselt mitmeid erinevaid funktsioone. Varasem lähenemine „üks tuba – üks eesmärk“ on muudetud ning näiteks elutoast on saanud koht meelelahutuse, puhkamise, söömise ja isegi töötegemise jaoks. See vajab mööblit, mis suudab seda kõike.
 
 

Tutvu House Doctor´i kataloogiga SIIN ning sobivat toodet otsi meie e-poest või saada hinnapäring info@designstudio.ee

Igapäevase inspiratsiooni saamiseks jälgi ka meie Facebooki ja Instagrami.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st