Eesti English

Uudised

26/05/2016 14:47  MAZE: Pythagorase riiulisüsteem saadaval al. 26 nädal
Kuigi Vana-Kreeka matemaatiku endaga Maze uuel riiulisüsteemil seos puudub, kannab riiul Pythagorase teoreemi mõtet edasi. Teoreemi kohaselt saab kolmnurga kahe külje pikkuste teadmisel kolmanda välja arvutada. Arvutama uue riiuliga seoses muidugi ei pea, kuid metafoorina annab see edasi mõtte kahest tugipunktist, mille vahele kolmanda luua saab. Seda võib teha ohutult, valides klassikalise 80cm riiuli või loominguliselt kuidas vaid ise soovid. Ei ole õiget ega valet, on vaid kaks punkti ja maailm seal vahel.
 
 

Pythagorase riiulisüsteem koosneb kahest kolmnurkse kujuga kinnitusest ning riiulist nende vahel. Kinnituste kasutamiseks on nii palju eri mooduseid, kui vaid välja suudad mõelda. Kinnitusi saab panna üles, alla, püsti või külili. Juuresolevatel piltidel on ainult mõned näited.
Kombineerimiseks on riiuleid saadaval valge, must, pähkel ja hele tamm ning kinnitused viies erinevas toonis: valge, must, messing, bordeaux ning roheline.

 
 

Pythagorase jaehinnad:
Kandurite süsteem, 2tk pakendis - 38,50 EUR + km
Riiul 80cm, valge ja must - 42,00 EUR + km
Riiul 80cm, tamm ja pähkel - 44,00 EUR + km
Mõõdud:
Kandurid - 200mm x 150mm x 105mm
Riiulid - 19mm x 200mm x 800mmPythagoras on saadaval Design Studio´s alates nädalast 26. Info ja hinnapäringud: info@designstudio.ee


 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st