Eesti English

Uudised

27/11/2015 09:35  Jõulutuled - purgis, pudelis või seinal

Hoolimata lähenevast esimesest advendist on õhtud meil veel vihmased ja pimedad. Hubasust ja sooja jõulutunnet aitavad luua jõulutuled, mida on saadaval tuhandetes erinevates variatsioonides. 

Klassikaliselt on jõulutulesid kasutatud ikka kuusel või maja katuseääre küljes. Aina rohkem näeme aga jõulutulede uusi kasutusviise, millest osa püüame ka siin välja tuua.

 

 
Pildid: Meowchie Syndle

Üheks enim populaarsust koguvaks viiskiks on jõulutulede kasutamine erinevates klaasist anumates. Kasutusvõimalused on piiritud alates klaaspurkidest ja vaasidest kuni tavaliste veinipudeliteni ning ämbriteni. Kombineeri tulesid ja anumaid vastavalt oma maitsele. Lisaks jõulutuledele võid anumatesse lisada jõuluehteid, käbisid ja palju muud.
 

  
Pildid: E-How & Christmas 365 greetings

 
Pildid: House Doctor

 
Pildid: Christmas 365 Greetings

Kui Sa ei ole tavapärase rohelise jõulukuuse austaja võid jõulutusesid kasutades oma koduseinale tekitada omapärase jõulukuuse. 


 
Pildid: Buzzfeed

 
Pildid: Top Dreamer Little House of Four

 

Jõulutulesid võib kodus kasutada siiski aastaringselt, luues nende abil meeleolu või veidi hubasemat valgust, näiteks magamistoas.


 
Pildid: Buzzfeed

 

Pildid: Buzzfeed
 

Kui Sul on mõni eriline viis, kuidas kasutasid jõulutulesid oma kodu kaunistamiseks jaga seda ka meiega meie Facebooki lehel SIIN ning vajuta "Meeldib", et ka tulevikus meie uudistega kursis olla!


  


 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st