Eesti English

Uudised

16/10/2015 00:34  Kodukontor House Doctor´i moodi
Tööd ja tegemised muutuvad aina rohkem digitaalsemaks, andes meile võimaluse töötada kustahes. Hoolimata sellest, kas tegu on nurgakesega suvilas, eraldi toaga kodus või lauakesega magamistoas, peab kodukontor olema piisavalt mugav ning käepärane hõlbustamaks töötegemist ja keskendumist. Kodukontori olemus sõltub palju töö iseloomust, mida seal tehakse. Igaüks ilmselt aimab, mil määral erineb näiteks õmbleja töölaud IT inimese omast.

Selles postituses vaatame siiski kodukontorit tervikuna, sõltumata töö iseloomust ja eripärast. Kodukontor võib olla koht, kus veedetakse igapäevaselt pikki tööpäevi või paik, kuhu istutakse vaid vahel mõtteid koguma. Kodukontoris võib vastu võtta kliente ja külalisi ning tihti toimetatakse seal ka muid koduseid tegemisi.


 
 

Kodukontor luuakse ümber laua. Esemed laual ning laua läheduses peavad looma mugava keskkonna töötamiseks ning abistama võimalikult palju. Laua valik sõltub ruumi stiilist ja inimese soovidest. Aina rohkem levinud skandinaaviapärasesse heledates toonides koju sobib House Doctor´i vineerlaud. Valikus on kolm erinevat tooni ning lauaga sobivad riiuliblokk ja kapp. Lihtne kuid silmatorkav laud on piisavalt suur mahutamaks töövahendeid ning lahtiseid asju on sahtlitesse mugav peita.
 
  
 
Paraku väikestest sahtlitest ei piisa ning vajatakse lisakohti, kuhu dokumente, katalooge jms paigutada. Siinkohal ei ole ühtegi piirangut – vastavalt oma loovusele võib panipaigana kasutada kõike suurest riiulist kuni ämbrini. Lao kohvrid üksteise peale, kinnita seinale põnevad paberihoidjad, aseta laua alla ratastel kast või sorteeri paberid arhiivile sarnaselt hoiukastidesse. Peamine, et olulised asjad leitavad ja kättesaadavad oleksid.
 
 
 
 
Väga praktilise lahendusena saab kasutada töölaua taga või kõrval erinevaid stende ning tahvleid, kuhu olulisi asju kirjutada ja kinnitada. Kui lisapaneeli seinale kinnitada ei soovi on võimalik sein tahvli- ja magnetvärvi abil praktiliseks abimeheks muuta.
 
 

Hubasust töölaua juurde aitavad luua lemmikesemed laual, valgustid laua kohal ning miks mitte ka vaip, kuna kodus töötades jõutakse tihti töölaua taha pidzaamas ja paljaste varvastega.

 
  
 
Kodukontoril on oma head ja vead, mis sõltuvad enamjaolt töö iseloomust ning inimese eesmärkidest. Kindlaks eeliseks kodukontori puhul on aga võimalus luua endale just selline tööpaik mida soovid ning seda vajadusel muuta ja uuendada. Alloleval pildil on väike näide sellest, kui lihtsa vaevaga saab tööpaiga välimust muuta.
 
 

Antud postituses oleme toonud välja House Doctor´i toodetega sisustatud tööpaigad. Rohkem tuntud Taani brändi tooteid leiad meie e-poest või House Doctori kataloogidest.   

 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st